Košík

O nás

Značka MAXXWIN působí v oblasti sportovní výživy a doplňků stravy již od roku 2011, ale její kořeny sahají ještě hlouběji. Za ta léta jsme nasbírali mnoho zkušeností, o které se právě formou našich produktů chceme podílet. MAXXWIN, jako jedna z mála značek na českém trhu, disponuje vlastní výrobou v České republice, a tak jsme schopni kontrolovat naše produkty již od samého vzniku. Důkazem kvality je prestižní certifikát IFS ver 7 a výsledky kontrol SZÚ.

Značka vznikla na základě našich dlouholetých zkušeností s distribucí sportovní výživy. Tehdy jako koncový distributor jsme měli nejblíže svým zákazníkům, čerpali jsme z jejich poznatků a zkušeností, ale potřebovali jsme rychle reagovat na jejich podněty. Z pozice prodejce to bohužel nebylo často realizovatelné, a proto jsme se rozhodli jít novou cestou a nabídnout svým odběratelům vlastní sportovní doplňky dle jejich požadavků.

 

MAXXWIN, to je tradiční, ryze česká, značka splňující veškeré normy pro ČR i EU. Našimi prioritami jsou především kvalita, flexibilita a orientace na zákazníka. Produkty připravujeme, vyrábíme a dodáváme s maximální péčí a profesionalitou, za kterou stojí celý mnohačlenný tým MAXXWIN. Naše dodavatele pravidelně testujeme na kvalitu surovin, a proto Vám můžeme zaručit prvotřídní kvalitu našich výrobků. Sportovní výživa je specifický obor, který se v posledních letech velmi rychle vyvinul, a proto je pro nás velmi důležitá kvalita a funkčnost. Při tvorbě našich produktů se zaměřujeme především na suroviny, jejich složení a kombinace, které následně testujeme. Díky tomu vám můžeme nabídnout doplňky, které skutečně fungují!

Naší cílovou skupinou však nejsou jen pravidelní návštěvníci fitness center, ale naše produkty již vyhledávají například cyklisté, fotbalisté, plavci, příznivci bojových sportů a obecně všichni aktivní lidé. Díky neustálým inovacím však nabízíme kromě sportovní výživy také mnoho produktů pro běžný život a běžnou konzumaci v průběhu dne.

 

Těší nás Vaše přízeň a za celý tým MAXXWIN zdravíme.

 „Maximal effective nutrition