Košík
E-shop MAXXWIN - REVIX ZDRAVÍ A KRÁSA PRODEJ UKONČEN

KOLAGENNÍ PEPTIDY 

Poskytuje sílu, elasticitu a podporu kožním pojivovým tkáním, vazům, šlachám, kostem a dalším částem těla. Podporuje zdraví kloubů.

premiun bez_laktozy bez_cukru bez_lepku
Kód zboží: RX1006
pomeranč
JIŽ NENÍ V PRODEJI

KOLAGENNÍ PEPTIDY pomeranč 250 g 


Kolagen je nejvíce zastoupená bílkovina v lidském těle. Je například součástí pokožky, kde zajišťuje její pevnost a pružnost. Tento výživový doplněk obsahuje charakteristickou směs peptidů kolagenu, která má příznivý fyziologický účinek na udržení zdraví kloubů u fyzicky aktivních lidí. Podporuje přirozenou regeneraci kloubních chrupavek a přispívá tak k lepšímu fungování kloubů. Poskytuje tedy sílu, elasticitu a podporu kožním pojivovým tkáním, vazům, šlachám, kostem a dalším částem těla. Pro lepší využitelnost kolagenu je tento produkt obohacen o vitamin C, který přispívá ke tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, kostí a kůže.

Proč kolagen od Revixu?

  • Rychlá vstřebatelnost
  • Vysoká kvalita surovin
  • Obohaceno o Vitamín C

Návod na přípravu: Užívejte 5,08 g (jedná polévková lžíce) denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.


Složení: Hydrolyzovaný kolagen – FORTIGEL® (výrobce Gelita Německo), přírodní aroma pomeranč, Vitamin C, barvivo beta karoten, sladidlo: sukralóza.

Upozornění na obalu: Doplněk stravy s kolagenem. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Obsah látek ve 100 g v dávce (5,08 g) RHP*
Fortigel® 94,13 g 5 g --
Vitamin C 1,6 g 80 mg 100%

*RHP-referenční hodnota příjmu