HOW TO SHOP
1 Shopping is possible with registration or without registration. Just put the items in the cart
2 Check your order in the shopping cart and continue to the next step.
3 Choose payment and shipping method. Send the order.

STORE
Mo-Fr 8:00 - 16:00
Sa according to agreement
So according to agreement
 The amount shown in this currency is indicative of the exchange rate. Orders will be in CZK!

Jak vznikají produkty MAXXWIN?


Suroviny, ze kterých vyrábíme produkty MAXXWIN jsou vysoké kvality a přísně testovány. Jelikož se naše sportovní výživa zaměřuje na všechny sporty (nejen na návštěvníky fitness center či kulturisty), sestavujeme receptury tak, aby splňovaly všechna potřebná kritéria pro každý sport. A proto vám můžeme nabídnout širokou škálu sportovní výživy a doplňků stravy, jako bílkoviny, aminokyseliny, kreatiny, anabolizéry, vitamíny, minerály, iontové nápoje či detoxikační produkty, ze kterých si určitě vyberete.

Certifikace

Bezpečnost a kvalita je pro nás prioritou. Na našem zákazníkovi nám záleží, proto naše výroba dodržuje nejpřísnější standardy a je držitelem několika certifikátů, jako např. ISO22000:2018  - standard pro bezpečnost potravin, Osvědčených pracovních postupů (GMP) a Analýzu rizik kritických kontrolních bodů (HACCP), nebo také bezpečná potravina SZÚ.

Suroviny

Aby byl produkt funkční, jsou zapotřebí kvalitní suroviny. A ty my máme! Disponujeme surovinami z různých koutů světa, jako například z Anglie, Holandska, Německa, Francie, Peru, Kolumbie, Nového Zélandu a mnoha dalších. Všechny suroviny jsou pěstovány, sklízeny, dováženy a certifikovány podle nových a moderních kritérií. Proto vám můžeme zaručit jedinečnou funkčnost produktů MAXXWIN.

Receptury

Každý produkt vyžaduje individuální péči a porozumění k jakému účelu se bude používat. Dle toho vybereme nejvhodnější suroviny, nastavíme poměr jednotlivých látek ve složení, dle potřeby ochutíme přírodními či přírodně identickými barvivy a aromaty, a poté několik měsíců testujeme účinnost produktu. Jakmile jsme spokojeni a finální produkt projde všemi přísnými testy, zařadíme jej do prodeje.

Výroba

Pečlivě vybrané suroviny, dovednosti a moderní technologie zajistí produkt přesně podle představ. Naše provozovna je několikrát ročně kontrolována a testována, splňuje a disponuje certifikátem ISO 22000. Výrobní procesy, které používáme, jsou šetrné a účinné. Díky tomu všemu zajistíme maximální účinnost našich produktů, kvalitu, bezkonkurenční konzistenci a chuť.

Obaly

Obal je to první, s čím se setkáte a s čím manipulujete. Proto vybíráme takové, aby dobře vypadalo a lehce se skladovalo či přenášelo. Je také důležitá kvalita a nepropustnost světla materiálu. Obal chrání produkt a zajišťuje jeho delší životnost. Toto vše naše obaly splňují, navíc jsou všechny recyklovatelné, stejně tak jako naše šejkry a lahve na pití.

Finální produkt

Výsledkem toho všeho jsou funkční suplementy, které vám už skoro 10 let pomáhají ve vašem sportovním životě. Navíc ještě skvěle chutnají :-). Pokud nevěříte, můžete využít naší nabídku prodejních vzorků a produkty sami vyzkoušet. Máme opravdu širokou nabídku všech potřebných produktů pro zdravý a kvalitní život, které vás zaručeně nezklamou!

MAXXWIN - Maximal effective nutrition

LOGIN INTO THE SHOP

REGISTRATION - CREATE AN ACCOUNT

Login
Billing and delivery informations
Delivery address is different from billing  
Newsletter
Boxes marked like this are required!

FORGOT PASSWORD

TOP