Košík

MAGNESIUM TRIPLE COMPLEX – zatočte s únavou! 

04. květen 2021   Petr Svačina
MAGNESIUM TRIPLE COMPLEX – síla magnézia, chete-li hořčíku je úžasná. Tak zatočte s únavou!

S příchodem jara se mnozí z nás nemohou dostat do toho správného rytmu. Také si občas (nebo snad každé ráno) říkáte: „Ty jo, to snad ani není možný, jak se mi zase nic nechce…“ Naneštěstí covidová situace zatím přetrvává a náš životní (a i sportovní) režim dostává zabrat, a může za to také třeba nedostatečný odpočinek a nedostatečná regenerace. Je jedno, jakému stresu se vystavujeme, zda fyzickému či psychickému. Tak či tak naše tělo trpí a strádá a ať už alternativní cvičení ve zhoršených podmínkách nebo 8 hodin denně na HOME OFFICE u počítače nikomu na náladě zrovna moc nepřidá. Únava se nemusí projevovat pouze tím, že se nám chce spát a že brzy usneme, ale právě také zpomaleným fungováním a nechutenstvím cokoliv dělat. Magnézium je jednou z hlavních látek, která nám může pomoci se tohoto trápení zbavit a dostat se zpět do pohody.

 

A když už je řeč o doplňování hořčíku, zvolte jen ten nejkvalitnější. MAXXWIN MAGNESIUM TRIPLE COMPLEX nejenže obsahuje pouze organické, tedy nejlépe vstřebatelné formy magnézia, ale udává také na trhu bohužel velmi často opomíjenou, a přitom velmi zásadní informaci, o obsahu tzv. elementárního hořčíku!

Doporučená denní dávka elementárního hořčíku je cca 400 mg pro muže a 300 mg pro ženy. Této hodnoty dle průzkumů dlouhodobě velká část populace nedosahuje. Navíc do toho vstupuje právě ona dezinformace, kolik že vlastně toho hořčíku do těla skutečně reálně dostaneme. MAXXWIN MAGNESIUM TRIPLE COMPLEX je odpovědí.

Skládá se ze 3 organických zdrojů magnézia – malát, bisglycinát a citrát, kde jejich vstřebatelnost dosahuje přibližně 80 % a navzájem se synergicky doplňují. Navíc díky udané elementární části jasně víte, že jednou dávkou (3 kapsle) dostanete do těla 352,5 mg elementárního organického hořčíku!

 

A k čemu je tedy hořčík vlastně dobrý?

  • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
  • přispívá k normální činnosti svalů a nervové soustavy
  • přispívá k normální psychické činnosti

Je tedy zásadní si uvědomit (a hlavně zjistit), jaké množství a jakou formu magnézia přijmete a kolik za své investované peníze dostanete. Jde přece o vaše tělo, dopřejte mu to nejlepší.

MAXXWIN – MAXIMAL EFECTIVE NUTRITION

Autor: Petr Svačina – obchodní manažer MAXXWIN, výživový poradce, fitness trenér a aktivní sportovec.

Tagy: magnézium, magnesium triple complex, hořčík, vitamíny a minerály
Sdílet: